Penthouse – bydlení v oblacích

Lidé jsou při výběru bydlení čím dál náročnější. Nízkoenergetická náročnost se stává samozřejmostí, moderní trendy interiér a bydlení v přírodě je taktéž téměř jistým standardem.

 Ale člověk touží po stále více –  prostor, vzdušnost, komfort začínají být měřítkem současných priorit při výběru místa pro život a investici do něj.  Vzdušné, slunné, prostorné, blízko centra, a přece v přírodě.

Takové jsou penthousy, čili domy vznikající na střechách bytových domů i výškových budov. Penthousy nejsou pouze záležitostí Monaka, Dubaje, New Yorku a jiných světových velkoměst. Bydlet v nich můžete i v Praze.

Penthouse top’rezidence Pomezí

Šest výjimečných penthousů nabídne v 1. etapě top’rezidence Pomezí v Košířích.

K přírodě šetrný a architektonicky dobře promyšlený projekt nabízí několik desítek luxusních bytů v lokalitě Prahy 5 s předzahrádkami, balkony či terasami, a především ojedinělými výhledy.

V severně orientovaných bytech si užijete pohled na panoramatickou scenérií Prahy. V jihozápadně orientovaných bytech uvidíte na přírodní památku Vidoule, kde budete čerpat energii z přilehlého lesa.

Čtyři z šesti penthousů jsou navrženy jako dvoupodlažní mezonety. Jedinečnost penthousů netkví pouze v jejich umístění a rozloze (ta se pohybuje v řádu stovek metrů čtverečných).

Vysoké stropy, propojené místnosti, nápaditá řešení využití prostoru a celá řada designových detailů přispívají k výjimečnosti celé struktury a probouzí obdiv v nejednom návštěvníkovi „nebeského“ bytu.

Všechny penthousy v top´rezidenci Pomezí naplňují základní charakteristiku penthousů: velkoformátová skleněná okna, rozsáhlé dřevěné terasy (zde lze instalovat vířivku), soukromá zahrada, použité materiály v kombinaci dřevo, kov, mramor, a další.

Investujte do sebe

Penthousy patří bezkonkurenčně k nejlepším možnostem prémiového bydlení, a to obzvlášť, pokud se nacházejí v pěkné lokalitě. Praha 5 – Košíře jí jsou.

Prakticky vedle domu se nachází přírodní park Košíře-Motol, nedaleko jsou památka Vidoulka, Prokopské údolí a rozhledna Cibulka. Je zde rovněž motolský Golf Club Praha, venkovní vyžití najdou děti i dospělí. Dostupnost do centra Prahy je přitom velmi dobrá.

Za 17 minut pěšky dojdete na zastávku metra B Jinonice. Během 10 minut se dostanete na Pražský okruh, za čtvrt hodiny dojedete na křižovatku Anděl. I o děti je postaráno – škola a školka jsou v místě. V blízkosti také Francouzské Lyceum.

Penthousy v Košířích budou k dispozici od konce roku 2019, ale už nyní je ta správná doba začít o nich přemýšlet. Přinášíme Vám několik pohledů a výhledů, které budou každý den přinášet energii majitelům bytů v top´rezidenci POMEZÍ.

Bydlení v oblacích přijde na desítky milionů korun, ale toto je investice, které zůstane trvalá hodnota.