Posvíceno na designérské kousky

Když se spojí nadějný designér s osvíceným klientem, nemůže být nouze o zajímavé produkty. Své o tom vědí ve společnosti Halla, kde dlouhodobě spolupracují s Matúšem Opálkou. Zisk řady prestižních mezinárodních cen je důkazem, že jde o krok správným směrem.

Mladý slovenský designér, absolvent UMPRUM, Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě a zakladatel studia OPALKA DESIGN navrhl pro Hallu již tři rodiny svítidel. Všechny spojuje minimalistický design, inovativnost a funkčnost.

Osvětlení, které v prostoru působí lehce a zároveň luxusně – to jsou svítidla Indi. Nabízejí příjemné měkké osvětlení, jehož intenzitu lze individuálně nastavit. Za svůj vzhled získala řadu ocenění, mj.

iF Design Award, German Design Award a Red Dot Design Award.  Svítidlo Indi+ je navíc unikátní svým závěsným systémem (plní funkci věšáku či poličky) a nově také nabízí USB napájení.

Cenou iF Design Award ověnčené Inlio je vhodné především do pracoven, kde plně vyniknou jeho světelné parametry a možnost měnit teplotu chromatičnosti a intenzitu světla.

Vedle toho zaujme úzkým profilem s vlnitou strukturou – po celém obvodě je vysoké pouze 24 mm a díky zkoseným hranám působí opticky ještě tenčeji.

Lištové svítidlo Ixyo má čistý design a zajímavý detail úchopu – uchycení v obruči, která je elegantní součástí těla svítidla.

Je otočné o 360° a navíc jej lze vybavit speciálními LED zdroji zajišťujícími extrémně vysoké podání barev, což se nabízí například při osvětlení obraz.