Designové i funkční posuvné dveře pro terasy

Metalický design rámů prosklených posuvně-zdvižných dveří Schüco LivIngSlide je skvělý vizuální efekt, který u plastových systémů pro terasy a zimní zahrady vytvoří technologie převzatá z auto průmyslu Schüco AutomotiveFinish.

Na druhou stranu hodnota prostupu tepla Uf 1,2 W/(m2K) sice u Schüco LivIngSlide na první pohled vidět není, ale svědčí o vysokém tepelně-izolačním efektu systému až na úrovni pasivního domu.

Posuvně-zdvižné dveře Schüco LivIngSlide staví na platformě plastových profilů pro okna a dveře Schüco Living, čímž zákazníci získali možnost sladit prosklené plochy domu v jednom designu rámů.

Nový systém profilů ale není jen o estetice, ale především o funkčnosti. S patentovaným použitím těsnění EPDM vytvoří pohodlný, bezpečný a energeticky efektivní domov, bez průvanu, vlhkosti či hluku.

EPDM těsnění je materiál, který nachází uplatnění třeba v medicíně či leteckém průmyslu.

Vyznačuje se vynikající tvarovou pamětí a garantuje skvělou těsnost oken po celou dobu životnosti, a to i v kritických rohových partiích. Jeho výhodou je i odolnost vůči UV záření i stabilita v extrémních klimatických podmínkách (od -40 °C do +120 °C).

V bílém designu je možné vyrobit elementy o šířce až 650 cm a výšce 260 cm, při maximální hmotnosti křídla 400 kg.

Schüco LivIngSlide lze pokrýt širokou škálou dekoračních fólií, technologií metalických barev Schüco AutomotiveFinish nebo hliníkovými krycími lištami Schüco TopAlu.