První patrová sedačka v České republice

Potřebujete ušetřit více místa v dětských pokojích? Přemýšlíte, jak nejlépe vyřešit prostor v malém bytě? Vlastníte chatu, penzion nebo hotel a potřebujete co nejvíce lůžek a zároveň ušetřit prostor? Je tu jedno řešení od Phase sedačky.

Phase představuje první patrovou sedačku Bergamo, která je ideálním řešením pro šetření místa v dětských pokojích, malých bytech, chatách, hotelových pokojích a penzionech. Nabízí plnohodnotné dvě místa na každodenní spaní.

Patrový mechanismus pochází z Francie a je velmi oblíbený v západních zemích. Prvotním záměrem firmy bylo šetřit prostor v kajutách výletních lodí a nakonec se mechanismus rozšířil i pro rodiny s malými byty, pro chaty, penziony a hotely.

Bezpečnost byla hlavním cílem společnosti, která mechanismus vymyslela a patentovala. Mechanismus má zabudované dva bezpečnostní zámky, z nichž jeden se aktivuje automaticky po rozložení a druhý je bezpečnostní zámek na klíč.

Je nemožné, aby se mechanismus složil svévolně a prakticky s ním neumí manipulovat děti.

Celá sedačka má rozměr 220×100 cm a rozměr matrací na spaní je 190×80 cm. Vrchní matrace je dokonce oboustranná, kde jedna strana je určena i pro pohodlné sezení, druhá strana je tvrdší, pro ty, kteří mají rádi tvrdší matraci. Nosnost konstrukce je 100 kg, takže se na ní vyspí i dospělý člověk.

Od 2.5. do 30.6.2018 si můžete objednat patrovou sedačku Bergamo v předprodejních slevě 20%. Cena sedačky je 52 900 Kč a po odečtení předprodejních slevy 20% je cena 42 300 Kč s DPH.

Cena sedačky zahrnuje dvě matrace a jakýkoliv omyvatelný potahový materiál, který si vyberete.

Stačí když podepíšete svou objednávku do 30.6.2017. Sedačka Bergamo se aktuálně nachází pouze v prodejně v Praze na Radlické ulici: https://bit.ly/2I5zgci .

Na ostatních prodejnách bude sedačka k dispozici až od 2.7.2018. Podepište svou nezávaznou objednávku do tohoto termínu, využijete tak předprodejní slevu.

Jakmile bude sedačka na prodejně vystavena, asistentka Vám zavolá a Vy buď svou objednávku potvrdíte nebo zrušíte. Nemáte tedy co ztratit, můžete jen ušetřit na předprodejních slevě. Sedačku si můžete prohlédnout zde:

https://bit.ly/2K5ga6v