Pračka se sušičkou Miele WT 1 vítěz dTestu

V testu praček se sušičkou nezávislého spotřebitelského časopisu dTest 1/2018 zvítězila pračka se sušičkou Miele WTH 130 WPM.

„Dobře pere, spotřebuje relativně málo energie i vody a z testovaných je nejméně hlučná.“

dTest 1/2018

Vítězná pračka se sušičkou Miele WT 1 je vybavena funkcemi, které známe doposud jen u samostatných praček Miele, jako je TwinDos (automatické dávkování s revolučním 2fázovým systémem nebo jinými pracími prostředky), PowerWash (rychlé a mimořádně energeticky úsporné praní drobného prádla) nebo CapDosing, s nímž lze jednoduše dávkovat speciální prací prostředky či aviváž pomocí předávkovaných kapslí.

O prádlo šetrně pečuje voštinový buben, po ukončení programu pravidelně dochází k rozvolnění prádla (ochrana před tvorbou záhybů) a systém SteamCare snižuje nutnost žehlení až o 50 %.

Pračka se sušičkou disponuje mnoha speciálními a užitečnými programy, jako je vlna, hedvábí, automatika, outdoor či impregnace, program QuickPower perfektně vypere a vysuší během velice krátké doby.

O nižší spotřebu vody se postará průtokový měřič, čas a elektřinu šetří termo-odstřeďování, zvláštní kombinace teplého vzduchu a odstřeďování. Přístroj je ideální pro malé prostory i domácnosti s menším počtem členů.

Všechny přístroje Miele jsou testovány na životnost 20 let. Takto přísná kritéria nemá žádný jiný výrobce domácích spotřebičů.

Mimořádně náročné požadavky na použité materiály, špičkové technologie, energetickou náročnost, uživatelský komfort i design udělaly ze značky Miele synonymum pro stoprocentní kvalitu. To se odrazilo mj.

i v průzkumu spolehlivosti značek zveřejněném v dTestu 9/2017, v němž mezi spotřebiteli opět vyhrála značka Miele.

Vítězná smršť Miele

Loňský rok byl pro Miele v tomto ohledu mimořádně úspěšný.

Koncem roku 2017 se umístily na 1. a 2. místě nástěnný odsavač par Miele DA 6096 W Wing (s energeticky úsporným LED osvětlením a komfortní obsluhou pomocí tlačítek) a vestavná panelová digestoř DA 3466 v elegantním designu (rovněž s úsporným LED osvětlením i tlačítky pro komfortní obsluhu). V průběhu roku si pak odnesly vavříny vítězství i vysavač Miele Compact C2 Powerline a pračka WDB 030 Eco.

Veškeré informace nejen o vítězných spotřebičích získáte na stránkách www.miele.cz nebo v Miele Experience Centrech v Praze a Brně.