Revoluce v přípravě pokrmů od Miele se blíží

Už dlouho nerozčeřila poměrně stojaté vody nová technologie vaření. Pečicí trouby, mikrovlnné trouby, parní trouby, kombinované parní trouby nebo parní trouby s mikrovlnou – to už všichni dobře známe.

Po letech výzkumů přichází Miele exkluzivně se zcela novou technologií, která znamená ve světě vaření opravdovou revoluci. Zájemci v České republice si budou moci tento přístroj pořídit od roku 2019.

Protože elektromagnetické vlny provádějí přípravu bez opečení, dá se například připravit chléb bez kůrky. Pokud však preferujete klasicky upečený chléb nebo maso s opečenou krustou, lze technologii M Chef kombinovat s konvenčními provozními způsoby.

Na to je trouba Dialog optimálně připravena, neboť disponuje špičkovou výbavou kuchyňských přístrojů Miele, uživatelsky přátelským M Touch displejem a funkcí pyrolytického samočištění.

Elegantní a rovnoměrné osvětlení všech úrovní zde poprvé zajišťuje velmi kvalitní LED osvětlení BrilliantLight.

Díky aplikaci Miele@mobile dostává zelenou kulinářské zkoušení a experimentování, vybírat lze z mnoha receptů vyvinutých pro troubu Dialog, ale zároveň není potlačována individualita a kreativita kuchaře.