Šampaňské v Tattinger Lounge Buddha Bar Praha

Chcete sdílet tento článek?

BUDDHA BAR RESTAURANT PRAGUE OTEVÍRÁ PO PAŘÍŽI A BUDAPEŠTI VLASTNÍ TATTINGER LOUNGE

Od 10.října do 30.listopadu 2017 si můžete vychutnávat speciální koktejly připravené ze špičkového šampaňského v Tattinger Lounge Buddha Bar Prague.

Po velkém úspěchu Pop-up Tattinger Lounge v pařížském a budapešťském Buddha Baru se v říjnu dočasně otevírá také v útulném mezipatře luxusní restaurace Buddha Bar v centru Prahy.
Na základě předchozího úspěchu v Paříži a Budapešti se José Munoz, ředitel divize Buddha-Bar, rozhodl přivést koncept Taittinger Lounge také do centra Prahy. „Taittinger lounge je ideálním místem pro oslavy, trávení času s přáteli a pro zkoušení různých druhů šampaňského a jedinečných koktejlů připravených na jeho bázi. Taittinger a Buddha-Bar sdílejí dlouhodobý vztah a je to jen něco, co přišlo přirozeně.“ říká José Munoz.
Buddha-Bar je mezinárodně proslulý pro své umění založené na kombinaci kulinářského umění, skvělého designu a zábavné hudby. Filozofie, kterou jasně sdílí Clovis Taittinger, výkonný ředitel společnosti Taittinger, který říká: „Šampaňské bylo stvořené, aby oslavovalo lásku a štěstí. Je to takto prosté. Ztělesňuje zkrátka potěšení. Sklenka dobrého šampaňského vás nikdy nezklame. “
V Buddha Bar Restaurantu Prague budou nabízeny dva koktejly připravené šéfbarmanem Pavlem Kulichem pouze pro tuto příležitost. Základ FAUX Pas tvoří Cointreau, Rhubarb Marmelade, sage a Tattinger Réserve Brut Champagne.  Chuť a vůni koktejlu YZZY dodává Yzabela Regina Brandy, Orange Marmelade, Thyme a Tattinger Réserve Brut Champagne.
Hosté si budou moci dále vybírat z výběru špičkového šampaňského značky Tattinger včetně Comtes de Champagne 2006 Blanc de blancs.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články