Skrytá TV jako designový kousek v interiéru

Chcete sdílet tento článek?

Firma MIJA –THERM, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firmou, která velice pružně reaguje na moderní trendy a potřeby zákazníků v oboru průsvitných konstrukcí budov. Byla založena v roce 1991 jako výhradně rodinná společnost a již 25 let přináší na nejen český trh novinky ve světě skla určené pro stavbu.

Jako jedni z prvních u nás, zahájili výrobu a montáž celoskleněných konstrukcí – příček, dveří, výkladců, zábradlí, fasád, přístřešků, pochozích ploch a mnoha dalších možností užití skla.

Nyní Vám s hrdostí může představit zcela unikátní doplněk interiéru – zrcadlové panely MIJA-GLASS Mirror TV. Ty pod svým povrchem (v předem vymezené oblasti a tvaru, který si zvolíte) nenápadně ukrývají běžné ploché televizní, či počítačové LCD obrazovky, případně LED diodové podsvícení. Ve chvíli, kdy je televize vypnutá, stěna je k nerozeznání od běžných zrcadlových skel, či skleněných obkladů stěn, po zapnutí obrazovky se však tato její část zprůhlední a Vy můžete nerušeně sledovat svůj oblíbený pořad, či firemní prezentaci.

Další neméně zajímavou novinkou v tomto oboru jsou elektricky ovládaná skla. Tento sortiment v celé šíři nabízí jako jedna z mála firem na českém a slovenském trhu. Jedná se o skla řízeně průhledná SMART-GLASS, která mohou být matná-neprůhledná a po zapnutí se promění na čirá skla. Velice zajímavý prvek například pro celoskleněné stěny. Z tohoto sortimentu je nabídka velice široká. Dnes jsou skleněné plochy v interiéru doménou a jejich využití není rozhodně nudné. Dají se použít skla s holografickou fólií, projekční skla, grafické i pískované motivy, skla laminované s textiliemi, kovovými i přírodními prvky…vzhledem k vlastní laminační peci je nabídka v tomto směru pro firmu MIJA-Therm v podstatě neomezená.

Samozřejmostí v jejich sortimentu je také zakázková výroba designových prvků, jako například stolů, krbů, fontán, vitrín a jiných.

Sklo je krásně čistý prvek při využití v interiéru i exteriéru jakékoliv stavby a dnes se jím dá nejen prostor opticky zvětšit, ale i barevně doladit, propojit a ozvláštnit. Důkazem toho je například nedávná realizace Resort Hodolany Olomouc, která byla oceněna jako interiér roku.

Firma MIJA-Therm, s.r.o. disponuje kvalitním týmem techniků a montérů, kteří mají za sebou spoustu zajímavých realizací. Z těch významných například: Hlavní nádraží Praha, Ráthova pasáž Praha, Pasáž Myslbek, Národní divadlo Praha, Nové divadlo v Plzni, Tančící dům v Praze, bytový komplex Prague Marina, Letiště Praha, Brno hlavní nádraží, Resort Hodolany Olomouc a mnoho dalších realizací OC, hotelů, kostelů, kaváren, prodejen, soukromých domů, bytů…

Proč spolupracovat s firmou MIJA –Therm, s.r.o.?
Krátké dodací lhůty, kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti, odborné znalosti, fundovaný personál a doklady dle certifikátů – to je základ našeho podnikání.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články