Slaďte své vchodové dveře s exteriérem
Vstupní dveře.
Čtečka otisků je vhodná i do venkovního prostředí.
Detail ocelových dveří.

Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům při vstupu do bytu či domu. Důležitý je ovšem také estetický vzhled dveří, neboť jejich design dotváří celkové pojetí interiéru i exteriéru.

Výhodou dveří NEXT je v tomto směru možnost použít pro každou stranu dveří zcela rozdílný design, materiál nebo barvu.

Díky moderním technologiím je dnes možná téměř jakákoliv povrchová úprava dle přání zákazníka. Bezpečnostní dveře NEXT můžete designově doladit opravdu k čemukoliv.

Je jen na vás, zda se rozhodnete pro atypické dřeviny, nerez povrchy, barevné povrchy, nebo kombinaci dřevo – kov. Samozřejmostí jsou také prosklené varianty dveří, dvoukřídlé dveře či dveře se světlíky.

Pokud jste příznivcem minimálního designu a moderních trendů, vsaďte na bezfalcové řešení, které umožňuje skrýt panty a využít vnitřní plochu dveří jako součást interiéru.

Při výběru dveří nespoléhejte pouze na design, ale důkladně se informujte, zda jsou garantované vlastnosti cerfikované. Dveře vybírejte alespoň ve III. bezpečnostní třídě.

Rozhodně doporučujeme se obrátit na výrobce, který má s výrobou dveří bohaté zkušenosti. Bezpečnostní dveře NEXT mají ocelový skelet dveří, dveře jsou oplechovány z obou stran, a mají mnoho zamykacích bodů.

Firma NEXT rovněž nabízí celou škálu hi-tech doplňků, které oceníte, zejména pokud máte děti. Moderním trendem bývá kamera v kukátku nebo otevírání dveří pomoci čtečky otisků prstů.

Více inspirací najdete na www.next.cz