Trendy koupelnovém nábytku, detaily rozhodují

Chcete sdílet tento článek?

Dnes už nestačí jenom vyrábět koupelnový nábytek. Dnes se u výroby čehokoliv musí přemýšlet, jak daný produkt vhodně zkombinovat nebo naopak individualizovat. Nejedná se totiž o izolovaný produkt, ale o výrobek, který může být buď dominantní, nebo vhodně sladěný s celkem.

Ukážeme vám pár možností, které se dnes nabízí.

Co vás zaujme u koupelnové skříňky s příznačným názvem LARGO?

Při šířce umyvadla 100cm se jedná se o nejmenší skříňku s umyvadlem, na kterém můžete umístit 2 vodovodní baterie, což se může výborně hodit při ranním hektickém rodinném odchodu do práce a do školy.  Na stejnou skříňku můžete samozřejmě použít i umyvadlo s jednou baterií, řešení je zcela na vás. Hlavně si ale nezapomeňte umyvadlo z litého mramoru s názvem Orionoko zakoupit. Co dalšího vám tato skříňka nabídne? Při rozměru 100x50x42cm v ní naleznete 2 zásuvky, v té horní budete mít i organizér pro drobné předměty.  Zásuvky se vám sami budou dovírat, což se vždycky hodí. Standardní barvou je stříbrný dub, ale na objednávku může být barva jakákoliv dle vzorníku RAL, nebo i v dekoru dřeva. Cena za provedení dýha, litý mramor je 14.380,- Kč, včetně umyvadla z litého mramoru.

U nábytku snázvem LARITA určitě zaujme kombinace moderního keramického umyvadla s lehce nostalgickým provedením skříňky z přírodního dubu. 

Plastický dřevěný dekor naleznete na všech pohledových stranách nábytku, stejný motiv je i na zrcadlových rámech. Hladké chromové madlo vám pomůže otevřít zásuvky, uvnitř horní zásuvky naleznete i praktické přepážky pro uložení drobností. Rozměrová škála koupelnového nábytku LARITA je velmi široká, nejmenší rozměr je 60cm a přes šíři 75 a 90cm se dostanete k nejširší skříňce o rozměru 125cm.

Série koupelnového nábytku MITRA  nejprve překvapí svojí obrovskou úložnou kapacitou.

Na stejné půdorysné ploše můžete mít 2 nebo 3 zásuvky. Barvy vás také nebudou nudit, vyzkoušejte nápaditý odstín bordo, nebo antracitová čerň.  Drobný detail úchytky na šuplíkovém provedení společně s designovou drážkou vás přesvědčí o péči, kterou výrobce věnoval výrobě tohoto koupelnovému nábytku.

Dívejte se kolem sebe, inspirujte se a kombinujte. To vám přeje značka SAPHO, nabízející koupelny pro všechny generace.

www.sapho-koupelny.cz

 

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články