Nejmodernější technologie a řemesla

Dokonalé splynutí kvalitních dřevěných materiálů s nejmodernějšími technologiemi nám umožňují vyrobit téměř neomezené tvary a vytvořit tak jedinečné luxusní výrobky, jenž se stanou dominantou atraktivních koupelen lahodících lidským smyslům.

Každý tvar má svůj vlastní význam a naše výrobky se rodí s velkým podílem ručních prací, proto jsou tak dokonalé a každý z nich je originál. Jsou v nich obsaženy desítky řemesel a zkušeností v souladu s nejmodernějšími digitálními technologiemi.

Povrchové úpravě je věnována největší péče. 10 vrstev laku a několikanásobné broušení a leštění lakových vrstev, dokud není povrch jako sklo. Takto kvalitní povrch zaručuje dlouholetou stálost a životnost.

Vany i umyvadla procházejí velmi náročnými testy ve zkušebně, kde jsou materiály namáhány v těch nejtěžších přírodních a fyzikálních podmínkách. Každý produkt je možné ozvláštnit detaily, které ho povýší na umělecké dílo.

Ať už jsou to tepané předměty ze speciálních kovů nebo zlatníkem vykládané ornamenty z českého granátu.

Design

Design hraje pro nás a naše výrobky jednu z nejdůležitějších rolí a proto jsme oslovili designéra Lukáše Tanečka, který pro tento projekt navrhl několik kolekcí.

Díky nejmodernějším technologiím, jimiž společnost Lavante disponuje, je designér opravdu omezen pouze svojí kreativitou.

Fascinující je celý proces zrodu každého produktu od prvotních skic tužkou, přes dolaďování tvarů s týmem projektantů v 3D programech, výroba modelů 1:10 a modelů 1:1 až po výrobu finální. Inspirací mi byly tvary lodí, jachet a organické tvary z přírody.“

Benefity

Pohodlí a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou, proto jako jediní nabízíme možnost přizpůsobit velikost vany potřebám zákazníka tak, aby se v ní cítil opravdu pohodlně.

Vany i umyvadla jsou tvarově velmi odvážné a nikdy vás nebudou nudit. I když stojí, vyvolávjí pocit vlnící se hladiny. Z každého úhlu pohledu jsou jiná! Koupel se pro vás stane nečekaným zážitkem, na němž je snadné získat si závislost.

V setu s umyvadly se z vaší koupelny stane galerie současného designu a nejdokonalejších technologií.

www.lavante.cz