Vysavač mrštný jako lasička

Střet vysavače s rohy zdí, dveřmi, pohovkami ani dalším nábytkem během vysávání je nevyhnutelný. I lehčí náraz může zanechat škrábanec nebo odření jak na vysavači, tak i na vybavení domácnosti.

Představte si, že vysáváte, na konci sací hadice jede tělo vysavače, které se mrštně vyhne každé překážce. Za sebou tak zanechá jen čistou podlahu, žádné otlučené rohy ani známky nárazu.

Vysavač Kärcher VC 6 Premium (doporučená cena 8 790 Kč) se díky funkci Easy Slider hbitě vyhne překážkám. Je vybaven o 360°otočným kroužkem, který zajistí, že každou překážku automaticky objede, pokud se s ní střetne.

Tato funkce je užitečná při vysávání, protože nejste nijak omezování v pohybu, přístroj se nezasekne, i když s hadicí zajdete za roh, poslušně vás následuje.

Další z výhod, kterými vysavač disponuje je dálkové ovládání na rukojeti.

Jednoduchým stlačením tlačítek + a – můžete ovládat intenzitu vysávání, a pokud v průběhu potřebujete činnost krátce přerušit, není potřeba přístroj vypínat, stačí použít tlačítko Stand by.

Tato funkce je výhodná třeba při odklízení věcí ze země nebo odsunování židlí, které vám při vysávání stojí v cestě. Můžete ji i využít při výměně nástavců, které jsou šikovně ukryty v těle přístroje.

Díky unikátnímu Quick Click systému je výměna příslušenství blesková. Stačí zavěsit podlahovou hubici na hák na těle vysavače, odpojit nástavec a vybrat mezi teleskopickou štěrbinovou hubicí, hubicí na čalounění nebo kartáčem na nábytek.

Vedle skvělého výkonu se Kärcher VC 6 Premium může pochlubit i energeticky úsporným motorem, sáčkem na nečistoty o objemu 4 liry, automatickým navíjením kabelu i integrovaným vysoce výkonným HEPA filtrem, který spolehlivě filtruje alergenní částečky.