Odolné a pevné a přitom tak jemné a hladké

Chcete sdílet tento článek?

Ano, takové jsou betonové střešní tašky TERRAN. Od konkurence je odlišíte délkou záruky (až 50 let!), unikátní jsou také jejich tvary a finální vzhled. Svědčí o tom i nabídka povrchových úprav – kromě základní, která představuje standard, si stavebník může vybrat dvě další – COLORSYSTEM a EVO.

Speciální povrchová úprava COLORSYSTEM zabezpečuje trvalou stálost barev a lesk tašek.
Barvy a tóny střešní krytiny jsou díky použití povrchové úpravy COLORSYSTEM hlubší a živější – bez ohledu na základní barvu tašek. Dlouhotrvající ochrana barev současně zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření.

Povrchovou úpravou nejvyšší kvality je EVO – díky této technologii mají tašky TERRAN výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu. Taška s povrchovou úpravou EVO nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk. Technologií EVO najdete u nejprodávanějšího typu střešních tašek TERRAN – u řady TERRAN DANUBIA i u tašek TERRAN SYNUS s jedinečným vlnitým profilem, připomínajícím sinusoidu. Povrchovou úpravu EVO mají i tašky TERRAN RUNDO a jeden z prodejních hitů – ploché tašky TERRAN ZENIT.

Samozřejmostí je vysoká kvalita, kterou zajišťuje i výrobní technologie a použité materiály: při výrobě tašek TERRAN se používají pouze přírodní suroviny – kvalitní říční písek, vápenec pálený na cement, pigmenty oxidu železitého a voda. Výroba probíhá podle přísných receptur a výhradně ze surovin, které se neustále kontrolují, aby byla zaručena nejvyšší kvalita výrobků. Díky tomu je pro tašky TERRAN typická barevná stálost, stálost formy, vodotěsnost i ochrana proti vlivu okolního prostředí. Mechanická odolnost tašek je také velmi vysoká, tašky jsou vhodné i pro domy v horských či podhorských oblastech. A atraktivní je i již zmíněná 50 letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost. Takto dlouhá záruka je mezi výrobci betonových střešních krytin jedinečná.

Další informace o betonové střešní krytině TERRAN najdete na www.terran.cz.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články