Stylový Valentýn s vinotékami Miele

Pro skutečné milovníky vína začíná požitek již samotným výběrem. Právě na podmínkách domácího uskladnění záleží, jak dlouho se budete moci těšit z jeho chuti. Správné uchovávání vína má totiž bezprostřední vliv na jeho trvanlivost.

Vinotéka od Miele nabízí optimální podmínky pro skladování těch nejvzácnějších ročníků.

V závislosti na druhu vína můžete na stupeň přesným ovládáním individuálně upravovat teplotu v jednotlivých zónách ve vinotéce. Můžete tak za optimálních podmínek společně skladovat nejrůznější vína. Zvláštní požadavky na teplotu přináší především dlouhodobější skladování vína.

Vinotéky Miele nabízí spolehlivé řešení a udržují konstantní požadovanou teplotu. Svým vybavením jsou stejně jedinečné jako samotná vína.

Díky velkému množství provedení je můžete perfektně začlenit do designu své kuchyně nebo obytného prostoru, kde se z nich díky profesionálnímu someliérskému vybavení stane atraktivní designový prvek.

Vybrat si můžete mezi volně stojícími, vestavnými nebo podstavnými přístroji, které se dokonale přizpůsobí všem požadavkům na skladování vašich vinařských skvostů.

www.miele.cz